Buďte součástí týmu

Každý rok potřebujeme prostředky, abychom mohli zrealizovat veškerý vývoj a výrobu závodního vozu. Naším cílem je vůz špičkové kvality, který bude konkurenceschopný absolutní špičce v této soutěži. Toho můžeme dosáhnout pouze využitím nejmodernějších dostupných materiálů, výrobních technologií a zkušebních zařízení.

Co Vám v případě spolupráce můžeme nabídnout?

Především akademické zázemí (spolupráce studentů při vývoji, témata bakalářských a diplomových prací, zkušené absolventy).

Prezentace společnosti v soutěžích po celé Evropě – letos např. FS Czech (Česká republika), FS Austria (Rakousko), FS East (Maďarsko) a FS Alpe Adria (Chorvatsko).

Prezentace společnosti na veřejných akcích (např. 300 zatáček Gustava Havla), výstavách a veletrzích (např. Motorsport Expo, Strojírenský veletrh), prezentačních akcích našich stávajících partnerů (např. Škoda Auto, MCAE, SWELL, TAJMAC-ZPS), dnech otevřených dveří atp.

Možnost naší účasti na Vašich vlastních prezentačních akcích. Možnost odečtu daru od daňového základu.

V poslední době se nám také daří prolínat aktivity našich partnerů, kteří díky nám navazují vzájemnou spolupráci.

Co od spolupráce očekáváme?

Finanční podporu nebo podporu materiálního charakteru v podobě výrobků, na které se Vaše výroba specializuje a s tím spojenou konzultaci navrhovaných řešení.

Máte zájem stát se partnerem?

Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit.